Jau saziedots:
6.00 €

Palīdzēsim mājas iedzīvotājiem savest kārtībā viņu dzīves vietu!

Mīļie draugi! Mēs visi zinām cik netaisnīgi lielākoties ir situācijas ar mūsu pensionāriem un trūcīgam ģimenēm. Diemžēl valsts un pašvaldības necenšas ar lielo degsmi palīdzēt šiem cilvēkiem. Tādēļ viņiem nekas cits neatliek, ka lūgt līdzcilvēku palīdzību. To nav viegli izdarīt, bet ko darīt, ja pretēja gadījuma tu vari zaudēt savu dzīves vietu, un palīkt neziņa kur tu pavadīsi savas vecumdienas. Labi ja starp tādiem cilvēkiem atrodas kāds aktīvāks, un viņš mēģina rast kaut kādu risinājumu. Tā pie mums vērsās ar lūgumu palīdzēt Marita Stanko, viņas lūgums ir sekojošs:

”Dzīvoju Rīgā, Pērnavas ielā. Šeit mums ar dēlu ir divi nelieli dzīvoklīši.
Pirms kāda laika, man bija šoks, jo izrādās mūsu māja, ir avārijas stāvoklī. Desmit dzīvokļos cilvēkiem ir aizliegts dzīvot…5 un 6 stāvā. Daži ir kaut kur izīrējuši, citi tāpat turpina dzīvot, jo nav kur iet. Tagad būvvaldē mums paziņoja, ja mēs  nenovērsīsim  avārijas situāciju, visus iedzīvotājus evakuēs. Šeit dzīvo pārsvarā veci cilvēki, kuriem tā jau nav naudas ikdienas dzīvošanai,  kas te jau ir  kādus 30 gadus un vēl 13 dzīvokļi ir tukši, jo tur cilvēki izmesti ārā dēļ nemaksāšanas. Rīgas namu pārvaldnieks mums saka, ka uztaisīs remontu, ja mēs savāksim 25% no remonta tāmes (60 tūkst.+PVN). Vāciet naudu un parakstus, vai nu mēs Jums atslēgsim visas komunikācijas un konservēsim Jūsu māju. Tas būtu vajadzīgi ap 18 tūkst EUR, lai varētu sākt remontdarbus avārijas situācijas novēršanai. Tā ka esmu darbīgs cilvēks un saprotu, ka vajadzīga tikai nauda, lai novērstu šo avārijas situāciju negācijas ar apsaimniekotājiem un būvvaldi. Man būtu jāsavāc 15 tūkst EUR. pārējos 3 tūkst. maksātspējīgie iedzīvotāji savāktu. Man pašai arī liekās, ka tas ir jauki, ja dzīvē izdari kaut ko labu… sajūta ir fantastiski laba. Tas arī ir mans ieplānotais labais dzīves darbs …savest kārtībā šo māju, lai cilvēkiem ir kur dzīvot un protams arī man pašai.”

Kopīgiem spēkiem mēs varētu atbalstīt šo dzīves enerģijas pilnu, labiem darbiem noskaņoto cilvēciņu. Paldies par Jūsu atsaucību, novēlam Jums visu to labāko!