Jau saziedots:
112.50 €

Palīdzēsim Ziļu ģimenes ligzdas atjaunošanā

09. jūnijā, vienā no skaistākajām vietām Latvijā, Daugavpilī, no piektdienas sākas pasākumi par godu mīļotās pilsētas dzimšanas dienai. Mūzikas mīļotājiem bija iespējams noklausīties vietējās grupas ar dažādu mūzikas stilu un dažādu valstu bruņoto spēku orķestra priekšnesumus. Pēcpusdienā bija sajūta, ka visi Daugavpils iedzīvotāji izgājuši ielās.
Alekseja un Svetlanas ģimenei, kura dzīvo Demenes pagastā, Daugavpils rajonā, tas bija parasts piektdienas vakars. Svetlana gatavoja vakariņas savai ģimenei – vīram un trīs bērniem, no kuriem jaunākajam drīz būs trīs gadi. Pēkšņi Svetlana pamanīja ka aizdegušās kāpnes kuras ved uz otro stāvu. Uguns pamazām pārmeties uz bēniņiem. Nekavējoties tika izsaukti ugunsdzēsēji. Ugunsdzēsēju automašīnu kustība bija stipri apgrūtināta pilsētā notiekošo svētku pasākumu dēļ. Ugunsdzēsēju automašīnas notikuma vietā ieradās 20 minūšu laikā. Kamēr ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā, jau bija izdeguši bēniņi, istaba, griesti un skapis kurā atradās ziemas un vasaras drēbes un apavi.
Liels paldies ugunsdzēsējiem kuri spēja izglābt dokumentus no degošās mājas. Ugunsgrēka rezultātā mēbeles un sadzīves tehnika bija neatgriezeniski bojāta. Viss, kas nebija sadedzis, bija izmircis.
Alekseja un Svetlanas ģimene ir centīga, pozitīva un atbildīga. Viņi daudz ko var izdarīt ar savu spēku palīdzību. Aleksejs un Svetlana paši uzbūvēja māju, kurā bija nodzīvojuši 17 gadus un kur tiem piedzima trīs bērni. Viņu māja ir ne tikai jumts virs galvas, bet arī ģimenes ligzda ar savu dzīves veidu un tradīcijām, ko Aleksejs un Svetlana vēlējās nodot nākošajām paaudzēm.
Alekseja un Svetlanas ģimene ļoti cer uz finansiālu un materiālu (celtniecības materiāliem, dēļiem, skrūvēm, naglām) palīdzību un atbalstu. Ģimenes lielākā vēlme ir atjaunot savu māju.