Jau saziedots:
1093.80 €

      VARIS NO NAUKŠĒNU NOVADA , CĪNOTIES AR UGUNI, DABŪJA ROKU APDEGUMUS 

Naukšēnu novadam ir pozitīvs teritorijas attīstības indekss. Pamatnozares, kurās nodarbināti novada iedzīvotāji, ir graudkopība, piena lopkopība, dārzeņu audzēšana, kokapstrāde, amatniecība, zivsaimniecība, aitkopība un biškopība. Pēc  pilnas darba nedēļas, svētdienas vakars solīja dot iespēju atpūsties. Varis Kaucis mierīgi  skatījās  televizoru, kad sieva skaļā balsī sāka kliegt “DEG!!!”

03.12.2017,  plkst. 19.46, Naukšēnu novada Ķoņu pagastā  pazuda elektrība. Ugunsgrēks bija izcēlies 5 cilvēku ģimenes dzīvojamās mājas istabā 35m2 platībā un aizdedzies mājas jumts.

No sākuma , Varis Kaucis mēģinājis dzēst uguni ar saviem  spēkiem. Brīdī,  kad uzlēja ūdeni, bija liels tvaiks un viņš dabūja roku un sejas apdegumus.

Tad bija izsaukti ugunsdzēsēji.

Visi bija evakuēti. Varis Kaucis nodots  mediķiem.

Plkst. 22.19 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Pēc ugunsgrēkā  likvidācijas , konstatēti bojājumi, izdegusi istaba, nodegušas mēbeles, dators, drēbes, un demontēts jumts pusmājai , lai varētu likvidēt uguni.

Visi Vara Kauča  ģimenes locekļi  ir ļoti  čakli, draudzīgi, atsaucīgi, izpalīdzīgi pret kaimiņiem un citiem  cilvēkiem.

Ģimene ļoti cer uz finansiālu un materiālu (celtniecības materiāliem) palīdzību un atbalstu.  Ģimenes lielāka vēlme ir atjaunot savu māju,  kur var turpināt dzīvot pilnvērtīgā dzīvē..