Jau saziedots:
9.40 €

Palīdzēsim Valērija ģimenei atjaunot māju, lai sāktu dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi

2017. gadā 19. janvāra bija skaists ziemas rīts. Kailie koku zari bija pārklāti ar vieglām sniega pūciņām, kur vien paveras skats, viss ir balts. Jebkura ziemas diena ir burvīga, kad snieg pūkains un mīksts sniedziņš.
Katram cilvēkam ir vieta , kura ir dārgākā, mīļākā un skaistākā pasaulē- tā ir vieta, kur tevi gaida.
Valērijs Kovaļonoks strādā par autobusu šoferi Talsu novadā.Viņš dzīvo kopā ar māti, kas ir kopjama 1. grupas invalīde un dzīves biedreni Ingu Slavieti . Abas sievietes katru dienu ļoti gaida mājās Valēriju.
Ģimenes māja bija sena koka guļbūve un maz pa mazam tika atjaunota un remontēta ar saviem spēkiem. Remontdarbi gāja uz beigām, bet ugunsgrēks izjauca ģimenes mieru.
Sākumā parādījās dūmi, bet drīz liesmas pārņēma vienu mājas galu, kas ātri pārvietojās pa visu jumtu un dega jau arī otrs gals. Ģimene ugunsgrēka rezultātā palika tikai ar to, kas tobrīd viņiem bija mugurā. Vissmagāk klājās sievietei gados, kura šajā mājā bija nodzīvojusi gandrīz visu savu mūžu.

Ģimene izsaka pateicību tiem cilvēkiem, kuri pirmajā brīdī palīdzēja ar pajumti, apģērbu un citām pirmās nepieciešamības lietām.
Paldies tiem kuri nebija vienaldzīgi un paldies par finansiālu atbalstu.
Šobrīd ir sākusies mājas atjaunošana.
Kopā mums ir iespēja palīdzēt šai ģimenei atjaunot māju, lai tā pēc iespējas ātrāk sāktu dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi.