Projekta kods: PEC057

Ziedot mantas

 

Strādnieku nolaidības dēļ, Rembatē no mājas pāri palikušas tikai sienas un skurstenis.

Vijas mājā nesen viesojušies strādnieki, kas uzstādījuši jaunu apkures iekārtu. Diemžēl procesā pieļauta kļūda. Tagad par svešu neizdarību jāmaksā ar visu, kas gadiem sakrāts, turklāt māja nav bijusi apdrošināta.

No īpašuma Rembatē Lielvārdes ielā pāri palikušas tikai ķieģeļu sienas un skurstenis. Saimniece Vija saka – vecumdienās jāsāk viss no nulles. Ugunsgrēks nesen atjaunotajās iekštelpās bijis pēdējais, ko varējis gaidīt.

Vija saka – labi, ka pašiem izdevies glābties. Sieviete varonīgi no liesmām iznesusi savu tuvinieku, kurš ir gulošs invalīds, neļaujot viņam sadegt dzīvam.

Par ugunsnelaimes iemesliem viss ir skaidrs, – salaiduma vietā starp skursteni un krāsniņu pieļauta kļūda būvniecības laikā. Nesen  uzstādīta jaunā apkures iekārta, un tagad, iespējams, būs gara skaidrošanās ar strādniekiem.

Vija tagad gluži bez pajumtes nav palikusi. Sieviete dzīvo pie radiem un draugiem, bet savs stūrītis tomēr ir un paliek savs. Vija cer, ka turpat blakus varēs uzcelt nelielu jaunu namiņu, jo atjaunot esošo ēku gluži vienkārši nav izdevīgi.

Ikviens var palīdzēt Vijai sākt dzīvi no jauna, zvanot pa tālruni 90067088, ziedojot 1,42 eiro.