Jau saziedots:
1166.20 €

 Pēc ugunsgrēka Baltāsbaznīcas ielā Rīgā, Nikolajam visa dzīva jāsāk  no nulles.

 

15 jūnija, plkst. 15.07  ugunsgrēkā Baltāsbaznīcas ielā  Rīgā, Nikolaja ķermenis ir apdedzis, viņš pats saindējies ar dūmiem, tikko atgriezies no slimnīcas un viņam visa dzīva jāsāk teju no nulles. Pēdējais, ko viņš atceras -gājis pakaļ kaķim piedūmotajā kāpņu telpā, taču pietrūcis elpas. Atstāt dzīvnieku būtu tas pats, kas atstāt bērnu. Kaķis ģimene dzīvo jau 10 gadus.

Nikolajs jau pateicis paldies savam dzīvības glābējam, bet vīrietis vēlas, lai par šo varoņdarbu zināti visi. Varoņi ir arī tie cilvēki, kuri nav novērsušies grūtā brīdī.

Daudz cilvēku palīdzēja. Atsaucās kaimiņi  un tie, kurus  Nikolajs vispār nepazīst.

Nikolajs jau bijis arī pie apakšējiem kaimiņiem – atvainojies par sagādāto skādi, jo viņi dzēšanas darbos nolieti ar ūdeni. Vīrietis kaimiņiem solījis palīdzēt ar remontu, bet par sevi domāšot pēc tam. Apdrošināts dzīvoklis nebija un visu seku likvidēšana izmaksās tūkstošus.

Notika tas, kas notika. Nikolajs slimnīcā raudājis, kad nezināja, vai kaķis izdzīvos. Asaras tecēja pašas no sevis, kad nācis pie samaņas.

Tagad jau ir priecīgāk. Kad redz kaķi, tad viss ir jautrāk.

Nikolajs grib cilvēkus brīdināt  – sekojiet līdzi elektroinstalācijai. Vadi visās vecajās mājās ir no alumīnija, tie nav domāti tādām iekārtām, kādas mums ir tagad. Un apdrošiniet īpašumu. Tā nav apdrošināšanas reklāma, tas nāk no sirds.

Ikviens no mums var palīdzēt Nikolaja ģimenei atkal nostāties uz kājām, zvanot pa tālruni: 90067088. Viens zvans jums maksās 1,42 eiro, bet Nikolajam katrs ziedojums šajā situācijā ir ļoti svarīgs. Tāpat jūs variet zvanīt vīrieša ģimenei, ja jums ir iespēja palīdzēt ar būvmateriāliem: 29552927 – Nikolajs un Olga.