Jau saziedots:
8.50 €

Palīdzēsim padarīt šiem cilvēkiem dzīvi mazliet gaišāku un laimīgāku!

Mātes diena  ir starptautiski svētki par godu māmiņām.
Dažas sievietes, kuras strādā šajos svētkos, visu dienu to vien dara kā sapņo, kad atnākot mājās tur viņus sagaidīs mīloša ģimene kura būs sagatavojusi pārsteigumu un priekšnesumu, ka mīļais dēls vai meita pieskries, apskaus un teiks: “Mammu, es tevi mīlu!”
Sigitai no Rīgas bija tieši tāda diena. No rīta viņa aizgāja uz darbu, pavadot visu dienu gaidot darba dienas beigas, cerot uz svētkiem vakarā. Bet viss izmainījās vienā mirklī, un liekas pat sirds pārstāja pukstēt, kad viņa atnāca mājās, un viņas dzīvoklī bija izcēlies ugunsgrēks. Gaišie svētki bija pārvērtušies šausmīgā traģēdijā. Tajā dienā, 14. maijā, Rīgā, Salnas ielā 20, aizdega dzīvoklis. Uguns izplatījās visā tā plātībā un iznīcināja visu savā ceļā.
Tajā brīdī, dzīvoklī atradās 6 gadīgais Sigitas dēls un viņas tēvs, viņi guva nopietnus miesas bojājumus. Abi nekavējoties tika hospitalizēti. Puisēns negādājumā rezultāta nokļuva komā.  Pēc paris dienām ārstiem izdevās izvest puisēnu no komas. Uz doto brīdi viņa dzīvībai nekas nedraud, bet stāvoklis vēl joprojām ir smags.
Visu šo laiku Sigita atradās blakus savam dēlam un tēvam, neatstājot tos ne uz mirkli. Šobrīd  viņi atrodas krīzes centrā, kur cenšas aizmirst par notikušo traģēdiju.
Uz doto brīdi, Sigitai nav iespējas strādāt, bet uzkrātie finanšu līdzekļi sāk beigties. Saviem spēkiem un ar kaimiņu palīdzību, daļēji izdevās atjaunot vienu istabu un iekārtot to primārām vajadzībām.

Lai turpinātu iesākto dzīvokļa atjaunošanai ģimenei nepieciešami celtniecības materiāli un mēbeles (dīvāns, skapis, gulta, galds, krēsli un t.m.l.)