Jau saziedots:
8.20 €

Palīdzēsim Danutai ar  jaunajām mājām, kur viņa dzīvos laimīgi 

Nelaimes gadījums ir pēkšņs un neparedzams notikums, kura rezultātā nodarīts kaitējums dzīvībai, veselībai vai fiziskajām stāvoklim.  Kā jau saka, bēda nenāk viena. Šo sakāmvārdu Danuta Timofja no Saldus novada, diemžēl, piedzīvoja pilnā apmērā.  Pirmais satricinājums, ko Danuta pārdzīvoja, bija diagnosticēts  ļaundabīgs audzējs.
Nevienam nav noslēpums, kā saņemt diagnozi ļaundabīgais audzējs ir pārbaudījums, kas skar cilvēku fiziski, emocionāli un garīgi. Slimība liek pārvērtēt savu attieksmi pret dzīvi, atšķirt svarīgāko no mazsvarīgā.  Onkoloģiskā saslimšana ir ārstējama, bet veicot ķīmijterapiju, tā atņem visus spēkus. Danuta pašlaik nevar strādāt.
Otrais satricinājums Danutai notika  2017. gada 31. maijā, kad nomira viņas tēvs.
Trešais satricinājums notika 2017. gada 2. jūnijā,  kad nodega viņas māja.
It kā ar to būtu vēl par maz, ugunsgrēkā gāja bojā divi sunīši, kuri bija kā ģimenes locekļi. Izglābties izdevās trim kaķiem un vienam sunim.
Cilvēku var saukt par stipru, ja uz šo personu apkārtējie var paļauties,  kad  viņš izpilda savus solījumus, ir emocionāli noturīgs. Tādu cilvēku no līdzsvara ir grūti izsist. Danuta ir ļoti stipra, bet pašlaik iepriekšminētie apstākļi ir izsituši viņu no ierindas.
Danuta sapņo par vietu,  ko nosauks par jaunajām mājām, kur dzīvos laimīgi un bezrūpīgi.